Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Informacja

Ostatnio przeglądane

GALMET Ogrzewacz elektryczny 140l typu NEPTUN-SG

01-148070

Nowy produkt

GALMET Ogrzewacz elektryczny 140l  typu NEPTUN-SG

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 73 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 73 punktów lojalnościowych może być zamienione na jeden bon o wartości 14,60 zł.


739,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

GALMET Ogrzewacz elektryczny 140l  typu NEPTUN-SG
 • Nawet o 50% dłuższa żywotność zbiornika dzięki RESIST-TECH®.
 • Najwyższej jakości emalia ceramiczna EXTRA GLASS®.
 • Zabezpieczenie anodą magnezową.
 • Płynna regulacja temperatury.
 • Możliwość wyboru sterownika Elektronik lub SMART.
 • Pojemność: 40 - 140 litrów.
   • Zastosowanie

    Pojemny ogrzewacz elektryczny o sprawdzonej konstrukcji. Dostarcza od 40 do 140 litrów ciepłej wody. Wydajna grzałka elektryczna umożliwia szybkie podgrzewanie wody użytkowej. Technologia PLASTIC-SLEEVE® dba o stabilną i długą pracę ogrzewacza. Zaprojektowane w części dolnej przyłącza pozwalają na łatwy i estetyczny montaż w pozycji pionowej.

    Sprawdzona izolacja

    Technologia ocieplenia w połączeniu z wysokiej jakości użytymi materiałami  oraz  inteligentnym sterowaniem gwarantuje szybki i nieprzerwany dostęp do ciepłej wody użytkowej oraz dbałość o ekonomiczną pracę ogrzewacza.

    Bezpieczne użytkowanie

    Wypalana, w wysokiej temperaturze, emalia ceramiczna EXTRA GLASS® chroni wnętrze zbiornika przed korozją i zapewnia higieniczne użytkowanie. Zainstalowana w dennicy wydajna grzałka elektryczna umożliwia szybkie podgrzanie wody i utrzymanie jej w ustalonej temperaturze. Zbiornik ogrzewacza posiada również aktywne zabezpieczenie antykorozyjne w postaci wysokiej jakości anody magnezowej.  

    Wygodne sterowanie

    Sterownik ogrzewacza elektrycznego Neptun zapewnia płynną regulację temperatury w zależności od zapotrzebowania użytkowników. Umiejscowiony jest w dolnej części ogrzewacza, co pozwala na szybki dostęp i wygodne sterowanie.
    Ogrzewacz Neptun oferowany jest z 3 wersjami sterownika:

    • Neptun Elektronik - sterownik wyposażony w cyfrowy wyświetlacz LED prezentujący bieżącą temperaturę wody.
    • Sterownik manualny z termostatem.
    • Neptun SMART – sterownik z dużym wyświetlaczem LCD prezentującym parametry pracy ogrzewacza. Dopasowuje się do dobowego rytmu życia domowników, co pozwala na znaczne oszczędności wody i energii (do 16% w skali roku).

     

  • Możliwość zamówienia ogrzewacza z wyświetlaczem elektronicznym LED (fot. 4) - końcówka nr kat. 770, np. 01-048770 (dopłata 75,00 zł netto).
  • Możliwość zamówienia ogrzewacza z inteligentnym sterownikiem SMART w wyświetlaczem elektronicznym LCD (fot. 5) - końcówka nr kat. 800, np. 01-048800 (dopłata 250,00 zł netto). 

Opinie

Napisz opinię

GALMET Ogrzewacz elektryczny 140l typu NEPTUN-SG

GALMET Ogrzewacz elektryczny 140l typu NEPTUN-SG

GALMET Ogrzewacz elektryczny 140l  typu NEPTUN-SG

Pobierz