TECE Flex rura fi 25 grzewcza - 75 mb Zobacz większe

TECE FLEX Rura PE-Xc fi 25 grzewcza - 75 m

702025

Nowy produkt

TECE FLEX Rura grzewcza PE-Xc fi 25 - 75 mb w zwoju 

  • Krążek 75 metrów

Więcej szczegółów

75 Przedmioty

W magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 84 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 84 punktów lojalnościowych może być zamienione na jeden bon o wartości 16,80 zł.


848,70 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

TECE FLEX Rura grzewcza PE-Xc fi 25 - 75 mb w zwoju 

  • Krążek 75 metrów

Rura do instalacji grzewczych i ogrzewania podłogowego z PE-Xc, posiada barierę tlenową zgodnie z DIN 4726, zakres temperaturowy pracy do 90°C, zgodnie z normą ISO 10508 dla rur klasy 5 

Rury grzewcze TECE ex są wykonane z usieciowanego polietylen tzw. PE-Xc. Rura ta posiada barierę tlenową (zgodnie z DIN 4726) umożliwiającą stosowanie w zakresie instalacji grzewczych. Srebrnoszare zabarwienie pozwala odróżnić rurę grzewczą od rur wielowarstwowych i sanitarnych. Produkt posiada wiele międzynarodowych certy katów, między innymi DVGW, DIN CRTCO Z uwagi na dużą elastyczność ułożenie rury jest proste i nie zajmuje wiele czasu. W technice domowej rury PE-Xc mają już 25 letnią tradycję. Odznaczają się wysoką odpornością temperaturową i ciśnieniową oraz brakiem wrażliwości na korozję. Są wolne od wszelkiego rodzaju złogów oraz przetestowane pod względem rygorystycznych norm higienicznych. Opatentowana technika łączenia rur TECE ex przy pomocy tulei zaciskowych daje szczelne połączenie bez konieczności stosowania uszczelek typu O-Ring przy jednoczesnym zachowaniu przekroju wewnętrznego. Do łączenia rur grzewczych PE-Xc stosuje się te same złączki jak do rur wielowarstwowych i sanitarnych. Tuleja zaciskowa mosiężna niklowana. 

Opinie

Napisz opinię

TECE FLEX Rura PE-Xc fi 25 grzewcza - 75 m

TECE FLEX Rura PE-Xc fi 25 grzewcza - 75 m

TECE FLEX Rura grzewcza PE-Xc fi 25 - 75 mb w zwoju 

  • Krążek 75 metrów